Великий вибір змішувачів, вироблених компанією Franke, дає змогу виконати будь-які функціональні завдання на вашій кухні.
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктів. Що особливо актуально для роботи на кухні. В середньому за день їх відкривають майже 90 разів. Однієї краси, зазвичай, бракує. Практичність і зручність, довговічність і простота в догляді, чудовий предмет декору — ось основні критерії оцінки якості змішувача.
Продукція компанії Franke відповідає всім перерахованим критеріям...
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач із висувним виливом 115.0476.760 серії Sirius від Franke, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний на 360° вилив з виносом 21 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 31 х 21 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Надійний і довговічний керамічний картридж діаметром 35 мм Бічний важіль Діаметр монтажного отвору 35 мм |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги 3/8" завдовжки 35 см Виносний носик виливу зі шлангом 150 см Груз для противагу Набір прокладок Монтажний набір Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 22 131 ₴



