У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного одноважільного кухонного змішувача Charlestone 34508142 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив із виносом на 19.2 см і призначена для встановлення на одне отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/4".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.2 см |
| Габарити (ВхГ) | 27.6 х 19.2 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/4" |
| Длина излива | 19.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучка шлангова проводина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 786 ₴



