Змішувачі Emmevi, і всі сантехнічного обладнання цієї італійської компанії, мають великі функціональні можливості, високу надійність і привабливий дизайн. Отже, продукція Emmevi — це передусім якість, зручність експлуатації та доступна ціна.
Кухонний змішувач торгової марки Emmevi колекції Laguna обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний змішувач Laguna оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою. Має високий поворотний вилив дугоподібної форми, з великим радіусом дії збільшуючи робочий простір, що допомагає керувати водяною струменею й дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 1.6 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 35 х 20 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Електронний (сенсорний) |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Кавовий |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
- Ціна: 37 113 ₴



