Teka втілення європейської якості та вишуканості. Змішувачі від Teka спеціально розроблені під сучасні моделі мийок для того, щоб скластися з їхнім ексклюзивним дизайном.
Усі картриджі Teka мають керамічні диски високої міцності зі спеченим сплавом. Ці диски мають пористу поверхню, яка довше утримує консистентне мастило, що дає змогу досягти плавності та м'якості в рухах змішувачів, у такий спосіб неабияк продовжуючи термін їх експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.9х22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22 см |
| Особливості | Монтаж перед вікном |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 899 ₴



