Литовська компанія Rubineta — це європейський бренд сертифікованих змішувачів і сантехнічних аксесуарів, головними критеріями яких є бездоганна якість, сучасний дизайн, новаторство технологій і першокласний сервіс.
Rubineta — це суворий відбір використовуваних матеріалів і компонентів від найкращих світових виробників, контроль їхнього хімічного складу, фізичних параметрів, виробничих технологій для повної відповідності стандартам якості. Також 100-відсоткова перевірка виготовленої продукції перед тим, як вона потрапляє в руки покупця.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Axe-33 BK від Rubinata, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям із кам'яної маси чорного кольору та має поворотний вилив із виносом 16.4 см. Модель встановлюється на одне отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Вага | 1.628 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 16.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.2 х 16.4 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 16.4 см |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Литва |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 26 594 ₴



