Одноважільний врізний кухонний змішувач IC 915 Blue 33915020Z від Teka з покриттям синього кольору, має поворотний вилив завдовжки 20 см і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового проведення під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.2 x 20 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги зі сталевою обмоткою 400 мм — Ø 3/8 Монтажний комплект із фіксатором жорсткості |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 366 ₴



