Врізний одноважільний кухонний змішувач Teka Icon H (IC 915) (339150210) хром із поворотним виливом, важелем збоку й аератором із захистом від утворення накипу.
Teka втілення європейської якості та вишуканості. Змішувачі від Teka спеціально розроблені під сучасні моделі мийок для того, щоб скластися з їхнім ексклюзивним дизайном.
Усі картриджі Teka мають керамічні диски високої міцності зі спеченим сплавом. Ці диски мають пористу поверхню, яка довше утримує консистентне мастило, що дає змогу досягти плавності та м'якості в рухах змішувачів, у такий спосіб неабияк продовжуючи термін їх експлуатації.
Покриття змішувачів — це покриття, що отримується за допомогою конденсації з парової фази. Це комплексний хімічний процес, який полягає не в напиленні фарбувальних речовин на поверхню змішувача, а в перетворенні самої поверхні, отже, колір сам стає частиною покриття.
Таке покриття дасть змішувачам такі переваги:
— міцніша поверхня змішувача;
— практично не піддається впливу кислот та інших абразивних і їдких речовин;
— стійкість до корозії металу;
— висока опірність до подряпин;
— легкість в очищенні, захист проти відбитків пальців;
— колір фактично не змінюється з часом;
Швидка та легка система монтажу: досить мати звичайний 12-міліметровий кільцевий гайковий ключ. Високоякісні гнучкі шланги підведення води з неіржавкої сталі (діаметр 1/2 дюйма) з герметичними кільцевими ущільнювачами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.2 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Кут повороту виливу 360° Аератор із захистом від утворення накипу |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 41 404 ₴




