Змішувачі від Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення.
Продукція компанії — це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме вам.
Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 31815800 серії Focus від Hansgrohe, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям кольору неіржавкої сталі, і має поворотний вилив з виносом 22 см і висувною лійкою. Модель встановлюється на один отвір і обладнується шланговим під'єднанням під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 41.1 х 23.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 32 335 ₴




