Колекція Joy — це модний і актуальний дизайн за розумною ціною. Стиль і функціональність, виражені в кожній деталі.
Колекція Joy ідеально підходить для облаштування першої власної квартири та для молодих сімей. Усі змішувачі обладнані надійним та інноваційним картриджем EcoMOTION, який заощаджує не тільки воду, але й сімейний бюджет.
Кожен змішувач цієї колекції обладнаний аератором зі зручною системою очищення Rub&Clean, що забезпечує довговічність за інтенсивного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.6 х 21 см |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.9 см |
| Додаткові характеристики | Картридж EcoMOTION для раціональної витрати води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 919 ₴



