Кухонний змішувач торгової марки Ideal Standard серії Slimline II обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води.
Змішувач Slimline II — оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації, він обладнаний поворотним виливом Г-подібної форми з великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEAL |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 26.6х21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 278 ₴




