Змішувачі від італійської компанії Emmevi завоювали популярність у споживача надійністю, приємним дизайном і порівняно невисокою ціною виробів. З 1977 року компанія розташована на передньому краї виробництва кранів і змішувачів.
Знання та технічний досвід, накопичені за ці роки, дали змогу виробнику виробити особливий дизайн для свого сектора ринку. Компанія домоглася гарних результатів у використанні кранів і змішувачів як у ванній, так і на кухні.
Врізний одноважільний кухонний змішувач Laguna BD4074 від Emmevi виготовлений із високоякісної латуні з покриттям бежевого кольору, має довжину поворотного виливу 20 см, встановлюється на один отвір і постачається без гнучких шлангів для підведення води (купуються окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 35 х 20 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 100 ₴



