
Кухонний змішувач з висувним виливом GROHE Eurosmart Cosmopolitan 31481001 + дозатор Contemporary 40536000
35 928 ₴
- Немає в наявності
Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Eurosmart Cosmopolitan 31481001 від GROHE, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив, з виносом 22.3 см і висувною дворежимною лійкою, і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
Змішувач комплектується дозатором для рідкого мила Contemporary 40536000 з врізною пластиковою колбою місткістю 500 мл. Натискний іеханізм із носиком виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям.
GROHE StarLight — блиск і зносостійкість покриттів.
Покриття, виготовлене за запатентованою технологією GROHE, забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.
Змішувачі GROHE і десятиліття потому матимуть такий самий чудовий вигляд, як і того дня, коли Ви купили змішувач. Секрет полягає в якості довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight.
Крім підвищеної твердості, таке покриття також вирізняється десятиразовою стійкістю до подряпин, тому збереже свій первісний вигляд на весь термін експлуатації. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази та випереджає хромоване за твердістю вп'ятеро, а за стійкістю до подряпин — у сто разів, завдяки особливому верхньому шару.
GROHE SilkMove — унікальна плавність ходу важеля змішувача з першого дня і навіть після 20 років використання.
Компанія GROHE найбільший світовий виробник сантехнічного обладнання й один із небагатьох, які виробляють картриджі для своєї продукції самостійно.
Картриджі GROHE забезпечені дисками з керамічного сплаву, що успішно застосовується в аерокосмічній галузі. Поверхня дисків покрита спеціальним мастилом марки Teflon, що забезпечує їхнє кероване та плавне ковзання один щодо одного. Важіль змішувача з'єднаний із картриджем стрижнем, виготовленим із литої латуні для надійності, міцності та довговічності. Особливі керамічні диски та застосування технології Teflon у картриджах GROHE SilkMove забезпечують важелем змішувачів точний і легкий хід упродовж усього терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 3.36 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 10 см |
| Габарити (ВхГ) | Змішувач: 38.1 х 22.3 см Дозатор (з вбудованою колбою): 32.7 х 10.9 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,3 см |
| Комплект постачання | Кухонний змішувач з висувним виливом GROHE Eurosmart Cosmopolitan 31481001 Дозатор для рідкого мила GROHE Contemporary 40536000 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай Португалія |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | GROHE ComfortHeight GROHE EasyDock GROHE Pull-out Dual Spray GROHE SilkMove GROHE SmoothTurn GROHE StarLight GROHE Zero |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 35 928 ₴








