Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 31680000 серії BauEco від GROHE, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 23.1 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
Плавний хід важеля забезпечить точне регулювання витрати та температури води під ваші вимоги.
Фірмова технологія StarLight дала змогу створити єдине у своєму роді хромоване покриття із сліпучим блиском. Відповідно до матеріалу корпусу виріб гальванізується шарами міді та нікелю, після чого наносять шар хрому завтовшки у 500 разів менше за людську волосину.
Покриття, виготовлене за технологією StarLight, має брудовідштовхувальні властивості, стійке до появи подряпин і потемніння — завдяки йому вироби матимуть вигляд, як нові, упродовж багатьох років служби.
В одноважільних змішувачах для раковини використовується фірмова технологія QuickFix. Придбання змішувача з цією технологією потішить покупця простотою і зручністю встановлення. Кріпильна система цих змішувачів складається з меншої кількості деталей, але водночас зберігаючи необхідну відповідність німецьким стандартам якості.
Легке та надійне встановлення змішувача забезпечує монтажна система з центрувальною напрямною і швидко закручуваною кріпленням гайкою. Тепер встановлення змішувача на мийку стає набагато простішим і зручнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 1.72 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 17.4 х 23.1 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 23.1 см |
| Додаткові характеристики | 35 мм керамічний картридж GROHE LongLife Аератор Металевий важіль Швидка система монтажу GROHE Quickfix GROHE StarLight хромована поверхня Роздільні шляхи подавання води GROHE Zero — не містить нікелю та олива |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | GROHE LongLife GROHE QuickFix GROHE SmoothTurn GROHE StarLight GROHE Zero |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 17 140 ₴






