Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Кухонний змішувач Grohe Start Curve 31554001 має свої особливості:- Високий вилив
- Монтаж на один отвір
- GROHE Longlife керамічний картридж 28 мм
- GROHE StarLight хромована поверхня
- GROHE Zero Ізольований водотік — вода не контактує з металами корпусу змішувача
- Вилив з аератором
- Поворотний трубкоподібний вилив
- Радіус повороту 360°
- Гнучка підводка
- GROHE QuickFix Plus дуже швидке та просте встановлення без інструментів
- Мінімальний тиск 1.0 бара
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 1.47 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 33.2 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.2 х 22.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,3 см |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Португалія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | GROHE LongLife GROHE QuickFix Plus GROHE StarLight GROHE Zero |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 128 ₴






