Великий вибір змішувачів, вироблених компанією Franke дає змогу виконати будь-які функціональні завдання на Вашій кухні.
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктів. Що особливо актуально для роботи на кухні.
Змішувачі з виносним шлангом дають змогу помити раковину будь-якої форми та модифікації, грудну піч посуду та гору продуктів, а також наповнювати водою великі ємності, не ставлячи їх у мийку.
Змішувач із двома ручками — для людей, що цінують «класичне» виготовлення, до того ж такі крани дають змогу дещо краще регулювати температуру води, що надходить.
Для миття посуду, варіння або сполоскування: кухонні змішувачі потрібні завжди. В середньому за день їх відкривають майже 90 разів. Однієї краси, зазвичай, бракує. Практичність і зручність, довговічність і простота в догляді, чудовий предмет декору — ось основні критерії оцінки якості змішувача. Компанія Franke відповідає всім переліченим критеріям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 17 см |
| Габарити (ВхГ) | 46 х 17 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 16.8 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Монтажний отвір Ø 35 Поворотний вилив 360° Довжина сполучних шлангів: 350 мм |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Джойстик |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 41 428 ₴




