Смесители Emmevi, і всі сантехнічне обладнання цієї італійської компанії, мають великі функціональні можливості, високу надійність і привабливий дизайн. Отже, продукція Emmevi це передусім якість, зручність експлуатації та доступна ціна.
Кухонний настінний змішувач торгової марки Emmevi серії Giglio, обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування та регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний стильний змішувач Giglio оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Настінний змішувач має поворотний вилив (довжина 220 мм) з великим радіусом дії, збільшуючи робочий простір, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: білий/хром.
Змішувач фірми Emmevi є не тільки споживчим продуктом, але й привабливим аксесуаром, який чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні.
Шланги підведення води до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 20 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Картридж із керамічними пластинами |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 15 718 ₴



