Смесители Emmevi, і всі сантехнічне обладнання цієї італійської компанії, мають великі функціональні можливості, високу надійність і привабливий дизайн. Отже, продукція Emmevi це передусім якість, зручність експлуатації та доступна ціна.
Кухонний змішувач торгової марки Emmevi колекції Deco обладнані двома вентилями змішування та регулювання холодної — гарячої води. Змішувач Deco — оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації, він обладнаний поворотним виливом із великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: бежевий граніт.
Змішувач фірми Emmevi є не тільки споживчим продуктом, але й привабливим аксесуаром, який чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні.
Шланги підведення води до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 26 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Покриття: граніт Аератор Картридж із керамічними пластинами |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 35 340 ₴



