Одноважільний врізний кухонний змішувач Ecos L 14816000 від німецької компанії Hansgrohe з довжиною виливу 20.4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Вага | 2.88 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.8 x 20.4 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.4 см |
| Додаткові характеристики | Кут повороту виливу 360° З можливістю розміщення ручки праворуч або ліворуч Витрата води 11 л/хв Керамічний вузол змішування шланги G 3/8" Підходить для проточних водонагрівачів |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 887 ₴



