Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлена тут модель врізного одноважільного кухонного змішувача з висувним дворежимним виливом Veletto 30419000 від GROHE, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям хромованого кольору, має поворотний вилив, з виносом 19.8 см, і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 2.98 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 40.7 см |
| Габарити (ВхГ) | 40.7 х 19.8 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19.8 см |
| Додаткові характеристики | Монтаж на один отвір Металевий важіль GROHE SilkMove керамічний картридж 46 мм GROHE StarLight хромована поверхня Поворотний трубкоподібний вилив Аератор Гнука підводка Система швидкого монтажу |
| Особливості | З режимом душ/строю |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | GROHE ComfortHeight GROHE EasyDock GROHE Pull-out Mousseur Spray GROHE QuickFix GROHE SilkMove GROHE SmoothTurn GROHE StarLight SpeedClean |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 216 ₴










