Одноважільний врізний кухонний змішувач Mila-S 519810 від Blanco виготовлений із латуні/силуміну з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 20.8 см із висувною лійкою-аератором і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового проведення під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.6 х 23 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.8 см |
| Додаткові характеристики | Отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Гнучкі шланги завдовжки 450 мм із гайкою 3⁄8''' |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴




