Традиційна форма, сучасна функціональність
- Класичний двоважільний змішувач
- Зручне керування за допомогою одного важеля
- Добре поєднується з кухнями в стилі кантрі
- Обертовий вилив
- Потрібний отвір під змішувач Ø 35 мм
- Прекрасно поєднується з мийками з неіржавкої сталі
Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Якість у кожній деталі
- Керамічні дискові картриджі BLANCO довговічні, стійкі до тиску та запобігають протіканню.
- Запатентований регулятор струменя дає змогу зменшити відкладення нальоту від води.
- Збільшена довжина гнучких шлангів (450 мм), що полегшує монтаж змішувача.
- Додаткова стабілізувальна пластина забезпечує стійкіше кріплення змішувача на Вашій мийці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 28 см |
| Габарити (ВхГ) | 23 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 23.7 см |
| Додаткові характеристики | Необхідний отвір під змішувач Ø 35 мм Легке під'єднання Кут повороту виливу 360° |
| Комплект постачання | гнучкі шланги завдовжки 450 мм із гайкою 3⁄8''', що стабілізує пластину для збільшення стійкості змішувача, сертифікат DVGW |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 765 ₴




