Вперше модний дизайнерський змішувач від німецької компанії АМ.РМ у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Одноважільний врізний кухонний змішувач Like F80E07100 від AM.PM має довжину поворотного виливу 20 см, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору та встановлюється на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 3/8".
Максимальний комфорт: плавне обертання поворотного виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання та зручність у роботі на кухні.
Ексклюзивне розроблення: спеціально спроєктований для компанії АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дає змогу витримувати будь-які перепади тиску. Розроблений з урахуванням ваших потреб та особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь-якої мийки, допоможе вам із легкістю впоратися з такими завданнями, як-от наповнення великих ємностей.
Турбота про безпеку: виготовлений з екологічної й безпечної латуні зі зниженим вмістом свинцю. Надійність на 700%, протестований на 500 000 циклів увімкнення, що в 7 разів перевищує європейські стандарти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 38.3 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм SoftMotion Аератор Металевий важіль Бокове розташування важеля |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 21 845 ₴









