Вітчизняна компанія Ventolux — це відомий український бренд побутової вбудованої техніки та кухонних витяжок. Починаючи з 2009 року, компанія першої в Україні розробила та запустила в продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти провідних позицій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Brilliant 388.225 Crema виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі з покриттям кремового кольору, має поворотний вилив з виносом на 22.5 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 38.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 38.8 х 22.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бокове розташування важеля Аератор |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі шланги під'єднання |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Кремовий |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 382 ₴




