Якість, новітні технології та вишуканий дизайн — три основні напрями, за якими працює іспанська компанія Asignatura.
Від проєктування своєї продукції до виробництва й обслуговування клієнтів, у компанії прагнуть до досконалості на кожному етапі. Ретельні внутрішні випробування та численні перевірки якості на кожному етапі виробництва — ось що дає клієнтам Asignatura повну впевненість у якості, яка відповідає всім їхнім вимогам.
У невпинному пошуку технологічних інновацій, інженери компанії працюють над інтеграцією новітніх цифрових досягнень, створюючи розумні рішення, які підвищують комфорт покупців. Інтуїтивно зрозумілий дизайн дає розробнику можливість створювати продукти саме для ваших потреб. В Asignatura постійно розширюють межі розвитку та привносять свіжі ідеї в створювану продукцію, працюючи з найкращими дизайнерами з різних галузей.
Одноважільний врізний кухонний змішувач подвійного призначення (з можливістю під'єднання до фільтра) Flat 80544600 від Asignatura, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, і має поворотний вилив з виносом 22.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
Змішувач має додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASIGNATURA |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 35 см |
| Габарити (ВхГ) | 35 х 22.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Металевий бічний важіль Аератор Можливість під'єднання до водопровідного фільтра Додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 24 838 ₴



