Без сантехнічного обладнання неможливо уявити жодне сучасне комфортабельне житло.
Торгова марка Rozzy Jenori пропонує широкий асортимент сантехнічної продукції: змішувачі з латуні, лійки для душових систем, шланги для лійок, душові комплекти. Для виготовлення змішувачів RJ Rainbow застосовується латунь із вмістом міді не менш ніж 56-57%. Усі змішувачі бренда відповідають європейським стандартам, а в продукції поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність.
Продукція торгової марки Rozzy Jenori вирізняється гарним співвідношенням ціни та якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbow |
| Вага | 1.515 кг |
| Колір | Сатин |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Габарити (ВхГ) | 35 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 742 ₴



