Змішувачі від компанії MixMira стануть незамінним аксесуаром для вашої кухні та ванної кімнати, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач MSM-203SG від MixMira, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі та має поворотний, гнучкий вилив сірого кольору з виносом на 16.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MixMIRA |
| Вага | 1.15 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 32 х 21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 16.5 см |
| Додаткові характеристики | Гнучкий гофрований вилив Кут повороту зливу 360° Керамічний картридж Бічне розташування важеля Тип кріплення: гайка потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴





