Компанія Domino виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та баченню технологічних інновацій, перетворює поточні віяння за допомогою сучасних розроблень і елегантного дизайну.
Продукція від Domino є зразком балансу порівняно невисокої ціни та гарної якості.
Представлений тут одноважільний настінний кухонний змішувач Sirius DSV-104 від Domino, виготовлений із силуміну з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом на 25 см. Модель встановлюється на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domino |
| Вага | 0.95 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 30 см |
| Габарити (ВхГ) | 13 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





