Змішувачі від компанії MixMira стануть незамінним аксесуаром для вашої кухні та ванної кімнати, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач подвійного призначення (з можливістю під'єднання до фільтра) MS-0333-BB від MixMira, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям чорного кольору та має поворотний вилив з виносом 21 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MixMIRA |
| Вага | 1.985 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 28.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 42 х 28.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бічне розташування важеля Можливість під'єднання до водопровідного фільтра Додатковий важіль для подавання відфільтрованої води Тип кріплення: гайка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 122 ₴





