Високі стандарти якості є невіддільною частиною роботи під час виготовлення змішувачів іспанської компанії Genebre. Авангардний дизайн деталей призначений прикрасити вашу ванну кімнату, згідно з новинками у світі сантехнічної моди.
Серія Tau має красу та спокусливість, що перетворює практично будь-яку кухню на простір зі стилем. Виразним елементом серії є циліндричні лінії й елегантні вигини, які підкреслюють її силует. Що показово, ця серія дуже варіативна й адаптується до всіх типів просторів. Вибираючи змішувач цієї серії, ви можете з легкістю оновити загальний вигляд кухні, не замінюючи безліч компонентів дизайну.
Представлений тут врізний кухонний змішувач FRV61207 40 серії Tau від Genebre виготовлений із латуні з покриттям білого матового кольору, має поворотний, висувний вилив завдовжки 24.3 см і комплектується шлангами для підведення води з під'єднанням під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 28 см |
| Габарити (ВхГ) | 36 х 28 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 24.3 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 40 139 ₴



