Високі стандарти якості є невіддільною частиною роботи під час виготовлення змішувачів іспанської компанії Genebre. Авангардний дизайн деталей призначений прикрасити вашу ванну кімнату, згідно з новинками у світі сантехнічної моди.
Серія Tau має красу та спокусливість, що перетворює практично будь-яку кухню на простір зі стилем. Виразним елементом серії є циліндричні лінії й елегантні вигини, які підкреслюють її силует. Що показово, ця серія дуже варіативна й адаптується до всіх типів просторів. Вибираючи змішувач цієї серії, ви можете з легкістю оновити загальний вигляд кухні, не замінюючи безліч компонентів дизайну.
Представлений тут врізний кухонний змішувач 65403 18 40 66 серії Tau від Genebre виготовлений із латуні з покриттям білого матового кольору, має поворотний вилив завдовжки 15.7 см і комплектується шлангами для підведення води з під'єднанням під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 35 х 18.8 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 15.7 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 27 929 ₴



