Змішувачі та комплектуючі від Aquatica виготовлені тільки з високоякісної сировини, безпечної для здоров'я людини та затвердженого європейськими стандартами. Завдяки використанню автоматичного обладнання дотримується чітка розмірність і точність оброблення деталей.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача HL-4B130C від Aquatica в хромованому кольорі, має поворотний вилив з виносом 22 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 27 х 22 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Бічне розташування важеля Тип кріплення: гайка |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 563 ₴




