Коли люди шукають нову продукцію для своїх ванних кімнат для надання їм досконалості в усьому — естетично, технічно та з досвіду, у гру вступає преміальна продукція компанії Jaquar.
Пропонуючи досконалі рішення для ванних кімнат зі змішувачами, ваннами, аксесуарами та іншою продукцією, асортимент середнього сегмента Jaquar показує феноменальний зріст за всіма показниками з огляду на післяпродажний сервіс, розробки та дослідження, чудовий дизайн і найкраща в галузі гарантію. Jaquar дійсно заслуговує на увагу у своєму сегменті!
Врізний одноважільний кухонний змішувач Florentine FLR-CHR-5177B від Jaquar виготовлений із латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив із виносом 20.5 см із висувною, 2-режимною лійкою та душовим шлангом завдовжки 1.2 м. Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaquar |
| Вага | 2.21 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 13.7 х 21.5 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Висувна лійка з 2 режимами струменя Душовий шланг завдовжки 1.2 м Подовжені підводні шланги 450 мм |
| Країна реєстрації бренда | Індія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 16 865 ₴



