Працювати краще та завжди гарантувати якість — це найважливіші правила компанії Granado, яка кілька років працює на українському ринку.
Високий класичний змішувач у певному кольорі стане стильним доповненням гранітних мийок від Granado. Оптимальна висота та винос виливу дадуть змогу користуватися ним із максимальним комфортом.
Одноважільний, врізний кухонний змішувач GZ0204 серії Oviedo від Granado, виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям ванільного (Ivory) кольору, і має поворотний П-подібний вилив із виносом 20 см. Модель встановлюється на одне см. отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 33 x 20 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги Кріпильна гайка Ущільнювачі Гарантійний талон |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 507 ₴







