Teka — втілення європейської якості та вишуканості. Змішувачі від Teka спеціально розроблені під сучасні моделі мийок для того, щоб скластися з їхнім ексклюзивним дизайном.
Усі картриджі Teka мають керамічні диски високої міцності зі спеченим сплавом. Ці диски мають пористу поверхню, яка довше утримує консистентне мастило, що дає змогу досягти плавності та м'якості в рухах змішувачів, у такий спосіб неабияк продовжуючи термін їх експлуатації.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача 55995020SB серії SP 995 від Teka, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям бежевого кольору, має поворотний вилив із виносом на 19.3 см і призначена для встановлення на одне отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 35.1 x 19.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19.3 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Кут повороту виливу 270° Аератор із захистом від накипу |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 19 734 ₴



