Продукція болгарського бренда Vidima є символом надійної сантехніки з чудовим дизайном. Імідж компанії побудований на 80-річному досвіді та традиціях, завдяки впровадженню сучасних технологій і використанню новітнього обладнання, роботі висококваліфікованого персоналу та використанні сучасних методів організації та керування виробництвом.
Торгова марка Vidima пропонує змішувачі та душові, сантехніку, акрилові ванни, керамічні душові піддони й аксесуари, що вирізняються елегантним дизайном і високою якістю. Пропонуючи нові дизайнерські рішення, торгова марка Vidima є синонімом практичних і ергономічних продуктів із високою споживчою цінністю.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач B0878AA серії Calista від Vidima, виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом на 22.4 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidima |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25.7 см |
| Габарити (ВхГ) | 17.6 х 25.7 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22.4 см |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги підведення води М10 х 3/8" Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренда | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 10 114 ₴




