Компанія Cristal спеціалізується на виробництві сантехніки й аксесуарів для кухні, і якістю свого широкого асортименту на ділі довела, що в праві конкурувати з найкращими товарами від виробників сантехніки зі світовим рівнем, вийшовши на абсолютно новий рівень виробництва, залучаючи клієнтів недорогою, але якісною продукцією.
Представлений тут врізний одноважільний кухонний змішувач серії Favorit від Cristal виготовлений із високоякісної латуні з сатинованим покриттям, має поворотний вилив із виносом на 25 см і комплектується гнучкими шлангами для під'єднання діаметром 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cristal |
| Вага | 1.295 кг |
| Колір | Сатин |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 29.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 12 x 29.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Металевий важіль Система швидкого монтажу |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴



