Турецька компанія Newarc виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та видаленню технологічних інновацій, перетворює поточні віявання за допомогою сучасних розробок та елегантного дизайну. Розробники компанії тримають пульс на найменших змінах у сфері сантехніки, прекрасно поєднуючи естетику та технологічний процес виробництва.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 921961N серії Loft від Newarc, виготовлений із високоякісної латуні із сатинованим хромованим покриттям і має поворотний вилив виготовлений у формі гнучкої, металевої пружини з виносом 22.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22,5 см |
| Габарити (ВхГ) | 57 х 22.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Фронтальне розташування важеля Вилив на гнучкій металевій пружині |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Сатин (хром) |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 096 ₴




