Турецька компанія Newarc виробляє величезну кількість змішувачів для кухні та ванної, а завдяки чітко обраному вектору розвитку та видаленню технологічних інновацій, перетворює поточні віявання за допомогою сучасних розробок та елегантного дизайну. Розробники компанії тримають пульс на найменших змінах у сфері сантехніки, прекрасно поєднуючи естетику та технологічний процес виробництва.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 130535 серії Elite від Newarc, виготовлений із високоякісної латуні з покриттям бронзового кольору, і має поворотний вилив з виносом 20 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Вага | 1.5 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.5 x 20 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Фронтальне розташування важеля Керамічна вставка на колодці важеля |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Бронза |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 634 ₴









