Teka втілення європейської якості та вишуканості. Змішувачі від Teka спеціально розроблені під сучасні моделі мийок для того, щоб скластися з їхнім ексклюзивним дизайном.
Усі картриджі Teka мають керамічні диски високої міцності зі спеченим сплавом. Ці диски мають пористу поверхню, яка довше утримує консистентне мастило, що дає змогу досягти плавності та м'якості в рухах змішувачів, у такий спосіб неабияк продовжуючи термін їх експлуатації.
Швидка та легка система монтажу: досить мати звичайний 12-міліметровий кільцевий гайковий ключ. Високоякісні гнучкі шланги підведення води з неіржавкої сталі (діаметр 1/2 дюйма) з герметичними кільцевими ущільнювачами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 35.1 х 19.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 19.3 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги зі сталевою обмоткою 400 мм — Ø 1/2 Монтажний комплект із фіксатором жорсткості |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴



