Стильний дизайн
- Зручна вигнута форма виливу
- Високий вилив дає змогу легко наповнювати великі каструлі та вази
- Добре поєднується з компактними мийками
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Висувний вилив
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIDA |
| Вага | 1.27 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.6 х 18.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.6 см |
| Комплект постачання | Під'єднання гнучкими шлангами завдовжки 450 мм із гайкою 3⁄8''' |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994 ₴






