Кухонний змішувач Nea-S (520307) від німецької компанії Blanco — це сучасне виконання класичної функціональності та форми кольору SILGRANIT.
- Контрастний і компактний дизайн
- Високий вилив дає змогу наповнювати високий посуд і вази, полегшує роботу за мийкою
- Висувний вилив
- Прекрасне поєднання змішувачів і мийок із матеріалу SILGRANIT
Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Якість у кожній деталі
- Кут повороту виливу 145°
- Потрібний отвір під змішувач Ø 35 мм
- Керамічний дисковий картридж
- Легке під'єднання гнучкими шлангами завдовжки 450 мм із гайкою 3/8'''
- Шланг висувного виливу в металевому обплетенні
- Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води
- Стабілізувальна пластина для збільшення стійкості змішувача
- Поворотні клапани, що запобігають поверненню води відповідно до EN 1717
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Вага | 1.945 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 22.4 х 21.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21.1 см |
| Додаткові характеристики | Кут повороту виливу 145° Отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Розсікач, що зменшує відкладення нальоту Гнучкі шланги завдовжки 450 мм із гайкою 3/8" Стабілізувальна пластина для збільшення стійкості змішувача |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 429 ₴




