Кухонний змішувач Mida-S (521458) від німецької компанії Blanco — це сучасне виконання класичної функціональності та форми кольору SILGRANIT.
- Сучасний дизайн класики
- Одноважільний змішувач
- Обертовий вилив
- Великий радіус дії — довгий важіль полегшує керування
- Керамічний дисковий картридж
- Прекрасне поєднання змішувачів і мийок із матеріалу SILGRANIT
Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Якість у кожній деталі
- Керамічні дискові картриджі BLANCO довговічні, стійкі до тиску та запобігають протіканню
- Запатентований регулятор струменя дає змогу зменшити відкладення нальоту від води
- Легке під'єднання гнучкими шлангами завдовжки 450 мм із гайкою 3/8".
- Додаткова стабілізувальна пластина забезпечує стійкіше кріплення змішувача на Вашій мийці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIDA |
| Вага | 2.18 кг |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.6 х 18.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.6 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги завдовжки 450 мм із гайкою 3/8" |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 734 ₴





