Змішувач Neptune Evo — це наступне покоління вже давно відомих і популярних змішувачів Neptune. Змішувач має практично ідентичний попереднім Neptune дизайн і габаритні розміри, а також кольори. Завдяки спільним зусиллям вдалося знизити ціну на понад 30%. Ідеальне універсальне рішення для більшості мийок. Найкраще поєднання з мийками серії Maris.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 26.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.1 х 26.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21.8 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Ø 25 мм Кут обертання: 360° Можливість розміщення ручки керування праворуч і ліворуч Діаметр монтажного отвору: 35 мм Максимальна товщина стільниці: 40 мм |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для під'єднання завдовжки до 410 мм |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 516 ₴



