Стильний дизайн і збільшені розміри змішувачів Sense подарують Вам справжнє задоволення під час використання.
Змішувачі обладнані картриджем EcoMOTION, який дає змогу заощаджувати воду та забезпечує простоту використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23 см |
| Габарити (ВхГ) | 17.8 х 23 см |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,3 см |
| Додаткові характеристики | Картридж EcoMOTION для раціональної витрати води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 016 ₴



