Смесители Vidima, поєднують у собі доступну ціну, високу якість і сучасний дизайн. Завдяки оптимальному набору споживчих якостей, різноманітності моделей і невисокій ціні Vidima стала популярною й успішною маркою.
Змішувач для миття торгової марки Vidima серії Seva M обладнаний картриджем діаметром 47 мм із керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. Стильний змішувач для кухні Seva M Має поворотний дугоподібний вилив із великим радіусом дії, збільшуючи робочий простір, що допомагає керувати водяною струменею й дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Суцільно-литий корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18 см |
| Габарити (ВхГ) | 27 х 18 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 15.5 см |
| Додаткові характеристики | Обладнаний картриджем діаметром 47 мм із керамічними пластинами |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 17 561 ₴




