Насолоджуйтесь досконалістю кольору, контрастності та деталізації з новим телевізором Romsat 32HQ2020T2.
Якість зображення
Модель 32HQ2020T2 комплектується VA матрицею, яка здивує Вас глибокою контрастністю і високою чіткістю зображення в динамічних сценах.
Класичний дизайн для будь-якого інтер'єру
Телевізор 32HQ2020T2 має класичний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру. Телевізор можна розміщувати на стіні за допомогою кріплення за стандартом VESA 100х100 мм або на плоскій поверхні на ніжках, які входять до комплекту.
Велика кількість контенту без зайвих зусиль
У телевізор 32HQ2020T2 вбудовані цифрові тюнери: ефірний для перегляду телебачення Т2 і кабельний для під'єднання до мереж кабельних операторів. Вбудований медіаплеєр дасть змогу насолоджуватися улюбленим контентом — фільми та фотографії у високій якості. Для цього просто під'єднайте USB-носій із контентом до USB-роз'єму телевізора.
Якісне звучання
Телевізор Romsat 32HQ2020T2 має два вбудовані динаміки по 10 Вт, які відтворюють чистий і якісний звук і дають змогу отримати максимум задоволення від перегляду улюбленого контенту.
Особливості функціоналу
- Телевізор має аналоговий і цифровий тюнери DVB-T/T2/C. З їхньою допомогою ви можете переглядати безплатне цифрове телебачення Т2 і під'єднуватися до кабельних мереж.
- Функції PVR і Time Shift допоможуть записати улюблені телепрограми на USB-накопичувач, ставити на паузу та перемати телевізійний ефір.
- Зручний телегід на 7 днів запише ваші улюблені програми та нагадає про їх вихід в ефір.
- У телевізор, вбудований USB-медіаплеєр для перегляду відео та фото багатьох поширених форматів із зовнішніх USB-накопичувачів.
- Телевізор має безліч роз'ємів для того, щоб під'єднати інші пристрої, а також його можна використовувати як монітор.
Великі можливості під час використання
- RF
- HDMI
- ПК-RGB (VGA)
- ПК-Audio
- AV IN
- YPBPR (Mini)
- USB
- COAX OUT
- Вихід на навушники
Комплектація
- Телевізор
- Ніжки
- Пульт ДК
- Інструкція
- Батарейки
Основні характеристики
- Роздільна здатність екрана: 1366×769
- Діагональ екрана: 32
- Підсвітка: DLED
- Колір: Чорний
- Контрастність: 4000 :1
- Яскравість: 200 кд/м2
- Кут огляду: 176х176
- Частота оновлення: 60 Гц
- Країна-виробник: Китай
- Країна-виробник матриць: Китай
Додаткові характеристики
- HDR: немає
- Тип 3D-технології: ні
- Радіус кривини: ні
- Процесор зображення: немає
- Картинка в картинці (PiP): немає
- Система кольоровості: PAL,SECAM
- Тюнер: Аналог/Т/Т2/С
- Платформа: Mstar
- Час відгуку: 10mc
- Медіаплеєр (фото, музика, відео): є
- Підтримувані формати: H.265, AVI, MP4, MKV, AAC, MP3, JPG
- Функція PVR: є
- Функція Time Shift: є
- CI+ слот: немає
- CI слот: є
- Аудіосистема: 2x10Вт
- Роз'єми (порти): "1 х RF; 3 х HDMI; 1 х ПК-RGB (VGA); 1 х ПК-Audio; 1 х AV IN; 1 x YPBPR (Mini); 1 х USB; 1 х COAX OUT; 1 х Вихід на навушники"
- Енергоспоживання: ⁇ 55W
- Фізичні параметри VESA: 100*100
- Розміри з підставкою: 728*201*481 мм
- Розміри без підставки: 728*86*430 мм
- Розмір коробки: 780*122*490 мм
- Ширина між ніжок (зовнішній): 680 мм
- Ширина між ніжок (внутрішній): 645 мм
- Вага без підставки: 3,5 кг
- Вага з підставкою: 3,7 кг
- Вага в упаковці: 4,7 кг
- Комплект постачання: ТВ, Ніжки, Пульт ДК, Інструкція, Батарейки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romsat |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Зображення | |
| Час відгуку | 10 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага (без підставки) | 3.5 кг |
| Вага з підставкою | 3.7 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Габарити без підставки | 728 х 86 х 430 мм мм |
| Габарити з підставкою | 728 х 201 х 481 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 32" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Природна частота оновлення (native) | 60 Гц |
| Комплект постачання | ТБ, Ніжки, Пульт ДК, Інструкція, Батарейки |
| Контрастність | 4000:1 |
| Призначення | У спальню Для вітальні На кухню |
| Підтримка Smart TV | без Smart TV |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Відстань між ніжками | 645 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип матриці | DLED |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Колір рамки | Чорний |
| Частота екрана (інтерполірована) | 60 Гц (MEMC) |
- Ціна: 20 ₴










