Спліт-система DAIKO ASP-H18INX21 — настінний кондиціонер, що складається з двох блоків (зовнішнього та внутрішнього). Особливістю цієї моделі є інверторний тип двигуна, який дає змогу використовувати кондиціонер у зимовий період на обігрівання за максимально низьких температур, що відповідають нашій кліматичній зоні. У цій моделі є функція 4D AIR DELIVERY, яка дає змогу контролювати розсіювання потоку як холодного, так і теплого повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 32 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.1 х 90 x 21.8 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54.2 x 78 x 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +40 °C |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Особливості | Покриття "golden fin" Захисний кожух на труби Компресор GMCC Технологія 4D AIR DELIVERY |
| Площа приміщення, м2 | 50 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.39/1.54 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 5 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 33/36/39/42 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 4.9 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴





