Спліт-система DAIKO ASP-H24INX21 — настінний кондиціонер, що складається з двох блоків (зовнішнього та внутрішнього). Особливістю цієї моделі є інверторний тип двигуна, який дає змогу використовувати кондиціонер у зимовий період на обігрівання за максимально низьких температур, що відповідають нашій кліматичній зоні. У цій моделі є функція 4D AIR DELIVERY, яка дає змогу контролювати розсіювання потоку як холодного, так і теплого повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 44 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32 х 102.5 x 23.8 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 72 x 86 x 32 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +40 °C |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Особливості | Покриття "golden fin" Захисний кожух на труби Компресор GMCC Технологія 4D AIR DELIVERY |
| Площа приміщення, м2 | 70 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 1.94/2.12 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 7 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37/40/43/46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 6.85 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴





