Чудовий огляд для кулінарії
Останні моделі витяжок обладнані LED-підсвіткою, що забезпечує чудовий огляд варильної поверхні та стільниці навколо. Вбудовані світлодіоди (світловипромінювальні діоди) високоефективні та —, як порівняти з іншими світильниками, забезпечують краще освітлення, більш схоже на природне світло, з мінімальним використанням енергії й до тридцять разів тривалішим терміном корисного використання. Грамотно розташовані світлодіоди забезпечують оптимальне освітлення варильної поверхні та залишаються важливим естетичним і функціональним елементом кухні.
Циркуляційні витяжки всмоктують насичену пару та запахом повітря, фільтрують його та повертають на кухню
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря, просочений димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим рішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить крізь вугільний фільтр, що містить усі забруднення, і повертається назад до кухні. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичне. Залежно від інтенсивності використання витяжки вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік. Re-circulating hoods — Max. air recirculation rate — у режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просоченим димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. Noise level — велика потужність із меншим рівнем шуму.
Велика потужність із меншим рівнем шуму
У сучасних квартирах кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. В останні кілька років разом із ростом потужності кухонних витяжок Gorenje, росла та увага до шумо-ізоляційних матеріалів, які використовувалися під час виробництва. Крім того, ми пропонуємо Вам кілька порад щодо зниження шуму витяжок:
Останні моделі витяжок обладнані LED-підсвіткою, що забезпечує чудовий огляд варильної поверхні та стільниці навколо. Вбудовані світлодіоди (світловипромінювальні діоди) високоефективні та —, як порівняти з іншими світильниками, забезпечують краще освітлення, більш схоже на природне світло, з мінімальним використанням енергії й до тридцять разів тривалішим терміном корисного використання. Грамотно розташовані світлодіоди забезпечують оптимальне освітлення варильної поверхні та залишаються важливим естетичним і функціональним елементом кухні.
Циркуляційні витяжки всмоктують насичену пару та запахом повітря, фільтрують його та повертають на кухню
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря, просочений димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим рішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить крізь вугільний фільтр, що містить усі забруднення, і повертається назад до кухні. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичне. Залежно від інтенсивності використання витяжки вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік. Re-circulating hoods — Max. air recirculation rate — у режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просоченим димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. Noise level — велика потужність із меншим рівнем шуму.
Велика потужність із меншим рівнем шуму
У сучасних квартирах кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. В останні кілька років разом із ростом потужності кухонних витяжок Gorenje, росла та увага до шумо-ізоляційних матеріалів, які використовувалися під час виробництва. Крім того, ми пропонуємо Вам кілька порад щодо зниження шуму витяжок:
- Замість гнучких гофрованих повітроводів використовуйте круглі гладкі труби, адже під час проходження повітря через ребристі гофровані гнучкі повітроводи виникає більше шуму
- Дотримуйтеся рекомендованого діаметра труб уздовж усієї системи відведення повітря
- Труби повітроводів можна додатково ізолювати, щоб уникнути виникнення конденсату на них
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8.37 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 60.5-79.6 х 60 х 45 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 25 х 65 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Комплектація | Витяжка Набір для монтажу 2 декоративних короби Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал декору | Неіржавка сталь |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендована площа приміщення, кв. | 15 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Країна реєстрації бренда | Словлення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,50 ₴







