- "CH SMART-ION Filter" — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Розроблено для професійних інсталяцій;
- Защита дома от обледенения +8°C;
- Самовідчищення внутрішнього блока. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Спеціальна функція контролю температури I FEEL;
- Екстранизький рівень шуму 24 дБ;
- Клас енергоефективності А;
- Інтелектуальне розморожування;
- Інноваційний сучасний дизайн блока;
- Пульт зі зручним дисплеєм LED;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
- 1В споживання в режимі "Ожина";
- Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 67 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32.5 х 107.8 х 24.6 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 79 х 98 х 42.7 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -7 до +43 °C |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція |
| Макс. довжина магістралі, м | 30 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особливості | Захист будинку від обмерзання +8 °C Пульт зі зручним LED-дисплеєм зображення поточного часу доби на пульті ДК |
| Площа приміщення, м2 | 100 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 2.71 / 2.86 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -7 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Іонізація Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 9.8 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41/42/47 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Функції | Авторозморожування Дисплей самоочищення Функція iFeel |
| Холодопродуктивність, кВт | 9.5 |
| Колір | Білий |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴





